Yükleniyor...

Bileklikler

Yükleniyor...

NFC Bileklik Nedir?

Silikon tipi bir bilek bandının içinde toplam 144 bayt belleğe sahip bir NFC çipi var. Sadece bir kez kullanılan bu polivinil etiketine sahip silikon NFC bilekliğinin bir parçasıdır. 
 

NFC Bileklik Nerelerde Kullanılır?

NFC Bileklikleri çoğu NFC uygulaması ve projesi için programlanabilir. Geniş bileklik yelpazesi festivallerde, spor etkinliklerinde, ticari fuarlarda, kurumsal etkinliklerde, yüzme havuzlarında ve fitness merkezlerinde kullanılabilir. Erişim kontrolü, biletleme, ödemeler ve konum izlemeyi barındırma özelliği sağlar.

Bilekliklerin takılması rahat, kaybolması ise zordur. İster tek kullanımlık ister yeniden kullanılabilir olsunlar, çocuklar ve yetişkinlere hızlı taramanın gerekli olduğu etkinlikler için idealdir. Silikon bileklik, bileğinizden düşmesini önlemek için uygun kayışlara sahiptir. 
 

NFC Bilekliklerin Özellikleri Nelerdir?

NFC bileklikler, cep telefonlarınızı çalıştırmadan bant kullanarak resimlerinizi ve daha birçok şeyi paylaşmanıza olanak sağlayarak sosyal medya düzeyinde iletişim amaçlı kullanılabilir. Ayrıca, ödemeleriniz için tam güvenlik, gizlilik ve daha pek çok şeyle kısa sürede ödeme yapmanızı sağlayarak çalışırlar.

NFC sektöründe en hızlı ve güvenli alışverişin adresi nfcpazar.com ! 


 

Yükleniyor...